Новини » Події 15 серпня, 2018, 17:49
За рік обшуків у СІЗО вилучено 10 тисяч телефонів та сотні тисяч літрів браги, – Мін’юст
Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

З початку року в установах виконання покарань проведено 150 тисяч обшуків.

Про це повідомляє речник заступника міністра юстиції Юрій Маслака, пише «Українська правда».

Коментуючи речі, знайдені в камерах «торнадівців» у Лук’янівському СІЗО, він сказав, що обшукують не лише їх.

«Обшуки – це перманентне явище, яке відбувається щодня. І ми щодня вилучаємо якісь заборонені предмети», – наголосив Маслак.

За його словами, за 7 місяців 2018 року під час обшуків було вилучено 10 тисяч мобільних телефонів, сотні тисяч літрів браги.

Маслак пояснив, що існує багато джерел надходження до установ виконання покарань заборонених предметів. Наприклад, їх можуть перекидати через огорожу зони, що охороняється, передавати у посилках, під час побачень тощо.

«Також передають заборонені предмети і наші працівники», – додав Маслак.

Він розповів, за 2017 рік близько 100 таких справ було передано до правоохоронних органів, більше 50 тюремників вже отримали вироки.

Стосовно «торнадівців» Маслак нагадав, що завершено службове розслідування, і відповідні матеріали передано до військової прокуратури, яка проводитиме своє розслідування і передаватиме справу до суду.

У мін’юсті наголошують, що ступінь злочину «торнадівців» та причетних працівників СІЗО визначатиме суд.

«Було проведено службове розслідування, було визначено, що наші працівники допомагали «торнадівцям» в організації тієї непокори… Можливо, вони постачали систематично до камер «торнадівців» заборонені предмети, можливо, вони брали участь в обшуках і закривали очі на знайдені предмети», – пояснив Маслак.

За його словами, «торнадівцям» також передавали речі під час конвоювання із суду.

«Останній раз, коли «торнадівці» поверталися із засідання суду, в автозаку знайшли горілку, пиво, вино, гроші, мобільний телефон», – уточнив речник заступника міністра.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:24 :54