live
Новини » Світ 96 Читать эту новость на русском

Євробаченню бути: Ізраїль домовився про виплату 12 млн євро у вигляді гарантійного внеску

загрузка...
загрузка...

Загроза зриву в Ізраїлі міжнародного музичного конкурсу «Євробачення» скасовується.

Ізраїльське міністерство фінансів і корпорація громадського мовлення країни «Кан» домовилися про виплату 12 млн євро у вигляді гарантійного внеску Європейському мовному союзу EBС.

Про це повідомляє УНІАН.

Вся ця сума повинна бути переведена вже сьогодні, 14 серпня. Саме сьогодні спливає відведений EBС термін для внесення необхідної застави.

Мінфін дозволив телерадіокорпорації «Кан» взяти кредит для оплати депозиту. Згідно з умовами угоди, яку поки не підтверджують в мовній корпорації, уряд виплатить кредит замість «Кан» у разі, якщо корпорація не зможе його повернути «через непередбачені обставини».

Раніше ізраїльська державна телерадіокорпорація «Кан» оцінила витрати на проведення «Євробачення» в 2019 році в 157 млн шекелів (майже $43 млн). При цьому доходи від проведення конкурсу оцінюються всього в 14,5 млн доларів. Різницю у 28 з гаком мільйонів доларів телерадіокорпорація вимагала з держбюджету Ізраїлю.

Мінфін Ізраїлю не хотів не тільки оплатити ці витрати, але і виділяти 12 млн євро, так як у разі якщо конкурс все ж таки не відбудеться, ці гроші повернуті Ізраїлю не будуть.

Loading...
Loading...
Loading...