Новини » Світ 15 серпня, 2018, 7:09
Великобританія не вийде з Іранської ядерної угоди, як того просили у США
Лондон. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Лондон. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Лондон не буде вводити санкції проти Тегерана, як того вимагав Вашингтон.

Про це заявили «Известиям» у прес-службі МЗС Великобританії в зв'язку з призовом посла США підтримати тиск на Іран.

У відомстві підкреслили, що Великобританія й надалі дотримуватиметься умови Спільного всеосяжного плану дій (СВПД) щодо ядерного роззброєння Ірану і має намір захищати від американських санкцій компанії, які співпрацюють з Тегераном.

«Лондон залишається прихильним ядерної угоди. При цьому ми готові обговорювати з адміністрацією США і конгресом співпрацю дій з Іраном, які викликають занепокоєння обох сторін», – заявили в Форін-офісі.

Нагадаємо: ядерна угода з Іраном була підписана в 2015 році. З одного боку її підписав Іран, з іншого так звана група шести (Німеччина, Росія, Великобританія, Китай, США і Франція). Угода передбачала, що Іран піде на цілий ряд поступок в питанні своєї ядерної програми, інші учасники угоди знімуть свої санкції щодо Тегерана.

У травні цього року США вийшли з ядерної угоди. Інші учасники Спільного всеосяжного плану дій (СВПД) відмовилися підтримати рішення Вашингтона і заявили про свою прихильність операції з Іраном. На початку серпня США відновили дію санкцій проти Ірану.

Посол Сполучених Штатів у Великій Британії Вуді Джонсон закликав Лондон вийти з ядерної угоди з Іраном.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 17:52 :33