середа, 15 серпня, 2018, 23:59 Курйози
Вчителька Путіна розповіла про його дитяче відхилення

Шкільна вчителька нинішнього президента РФ поділилася спогадами про його дитинство, які буквально підірвали мережу. Вона розповіла, що малолітній Володимир Путін любив бігати по школі, відкривати двері і кричати «Ку-ку, це я».

Про це вчителька повідомила в інтерв’ю російським журналістам, – передає Політіко.

Якийсь ідіот бігає: вчителька Путіна розповіла про його дитяче відхилення

«Був, звичайно, бешкетником, енергія била в ньому ключем», – пояснює дивності в поведінці маленького Путіна вчителька Віра Гуревич.

Також вона зазначила, що в школі глава Кремля навчався непогано, хоча в початкових класах двійки у нього швидше за все були.

Відзначимо, в соціальних мережах дитячу поведінку Путіна активно коментують.

«Все-таки на НТВ знатні пропагандисти працюють, назвати чувака бешкетним, а не дебілом, який ломиться в шкільні кабінети і каже» ку-ку «, це звичайно потрібно мати майстерність», «Тепер це» КУ-КУ «бачить весь світ», «Зараз все його поведінку як-би говорить:» я, це, ку-ку ««, «Скажіть, що повинно було статися з психікою Путіна, який пройшов шлях від» ку-ку, це я «в дитинстві до» ку ку, це не я «зараз, якщо, як і тоді, всі навколишні бачать, що» ку-ку «сказав саме він?», «Виявляється зозуля звила гніздо в його черепушці ще в дитинстві», – пишуть в мережі.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 11:58 :47