Новини » Політика 15 серпня, 2018, 22:45
В Україні немає жодної інституції, яка допомагала б містам, – мер Львова
ZIK
ZIK

В Україні немає жодної інституції чи міністерства, яке допомагало б містам. Дуже часто приходять новий мер і депутати, й вони покинуті напризволяще. Що вони собі придумають – те й роблять.

Про це  в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

До слова, Андрій Садовий їздить українськими містами в межах проекту Urban Talks.

«У нас в країні немає жодної інституції чи міністерства, яке допомагало б містам. Дуже часто приходять новий мер і нові депутати, і вони покинуті напризволяще. Що вони собі придумають – так вони це і роблять. Легко зрозуміти, що якщо є успішні міста, то успішною є держава. Бо в моєму розумінні міста – це такі турбореактивні двигуни, і якщо вони працюють на повну, то вони виводять країну на зовсім іншу орбіту розвитку», – переконаний Садовий.

Відповідаючи на запитання ведучої, чи справді гість програми у період відпусток їздить містами і читає лекції про урбанізацію, пан Садовий сказав, що це правда.

«Я вирішив зробити якусь користь для українців. Маючи досвід праці мером, їжджу різними містами з програмою Urban Talks. Беру з собою заступників, головного архітектора міста, і ми розказуємо про міста, про стратегії розвитку, про те, як працюють успішні практики», – зазначив мер Львова.

Також, відповідаючи на запитання ведучої, чи є у поїздках пана Садового політичний відтінок, гість програми сказав, що хоче бути корисним, а також хоче краще зрозуміти ситуацію.

«Будь-яка моя поїздка публічна й відкрита. Я спілкуюся з різними аудиторіями, даю відповіді на всі питання. От я буду завтра з ранку в Краматорську, а після обіду – в Слов'янську. Я там не бував, і мені цікаво відчути ту атмосферу, яка там є. Потім я їду в Запоріжжя, Маріуполь. Це цікаві, прекрасні міста. Там молоді мери, і я би хотів, щоб ці міста були успішними», – сказав міський голова Львова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 01:23 :54