live
Новини » Регіони

У Тернополі поліція шукає чоловіка, який збуває фальшиві купюри в 500 грн

У Тернополі чоловік розрахувався в аптеках і магазинах фальшивими купюрами номіналом у 500 грн. За 45 хвилин невідомий позбувся трьох таких банкнот у місцевих торгових мережах.

Як повідомили IA ZIK у відділі комунікації обласного упарвління поліції, в одній з аптек шахрай узяв товар вартістю 65 грн і розрахувався за нього півтисячною купюрою. Спочатку банкнота викликала сумнів у продавця, але її все-таки прийняли. 

Невдовзі чоловік такою ж купюрою розрахувався у сусідньому магазині. Третьою жертвою шахрая стали провізори ще однієї аптеки. 

Про те, що гроші фальшиві, дізналися одні з потерпілих. Директор закладу сумнівну банкноту занесла в банк, де підтвердили підробку хорошої якості. Про ймовірного зловмисника провізори повідомили сусідні установи.

У банківських установах кажуть, що зазвичай шахраї підробляють купюри невеликого номіналу, оскільки на них звертають менше уваги. У разі виникнення сумнівів фінансисти радять звертатися до фахівців та у правоохоронні органи.

«Усі купюри у нашому банку перевіряються на спеціалізованому касовому обладнанні. Окрім цього, касир під час огляду звертає увагу на водяні знаки, захисні стрічки, рельєфне зображення. У разі сумнівів у справжності купюри радимо її не брати. Якщо поряд є відділення банку, можна зайти туди, касир скаже, чи справжня банкнота», – пояснює керівник одного з банківських відділень Тернополя Василь Кобель.

Правоохоронці проводять слідчі дії за фактом шахрайства. Поліцейські опитують потерпілих і встановлюють особу підозрюваного.

Loading...