Новини » Львів 15 серпня, 2018, 12:00
У Львові тимчасово призупинено гаряче водопостачання до 7 будинків

Як повідомили ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні на ранок гарячу воду отримують 1101 споживач підприємства. Тимчасово призупинено гаряче водопостачання до 7 будинків.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У Сихівському районі призупинено гаряче водопостачання до будинків на вул. Зубрівська, 32 та вул. Монастирського, 2, у зв’язку із заміною теплової мережі. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 23 серпня.

У Личаківському районі призупинено подачу гарячої води до будинків на вул. Піскова, 9, Солодова, 10, у зв’язку з реконструкцією котельні на вул. Солодова, 6. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 1 вересня.

Також призупинено подачу гарячої води до будинку у Шевченківському районі на вул. Пстрака, 4, у зв’язку із реконструкцією котельні на вул. Шевченка, 42. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 1 жовтня.

А будинки на вул. Грінченка, 4б, 6б не отримують подачу гарячої води через порив теплової мережі до ЦТП на вул. Грінченка, 6а. Відновити подачу гарячої води планують після завершення ремонтних робіт з ліквідації пориву.

Адміністрації ЛМКП «Львівтеплоенерго» просить вибачити за тимчасові незручності спричинені проведенням необхідних ремонтних робіт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 10:19 :20