середа, 15 серпня, 2018, 14:58 Львів
У Львівському перинатальному центрі вручили перші свідоцтва про народження
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Сьогодні, 15 серпня, у Львівському державному обласному перинатальному центрі відбулося вручення свідоцтв про народження в рамках проекту Міністерства юстиції з отримання перших документів новонароджених безпосередньо у медичних закладах.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Четверо дівчаток та двоє хлопчиків стали першими, хто отримав свідоцтво про народження безпосередньо у нещодавно відкритому Львівському державному обласному перинатальному центрі.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Грень вручив документи батькам та подарував їм символічні подарунки.

«Цей проект працює майже три роки. Це спрощена процедура для отримання свідоцтва про народження дитини. У терміні двох днів, безпосередньо у пологовому будинку, батьки від наших працівників отримують свідоцтво. Тобто ми їдемо у пологові до дітей, а не батьки із дітьми до нас. Це і називається сервісна служба, мета якої спростити життя наших громадян. Ця процедура не є обов’язковою, адже батьки можуть ще не визначитися із іменем дитини чи, можливо, якісь інші нюанси. Тому це за бажанням самих батьків. Достатньо лиш звернутися до нашого працівника, який є у всіх пологових відділеннях області і, зокрема, тепер у Львівському державному обласному перинатальному центрі», – сказав Тарас Грень.

Фото: ZIK
Фото: ZIK
Фото: ZIK
Фото: ZIK

При зверненні потрібно мати всього три документи: медичне свідоцтво про народження, паспорти батьків та свідоцтво про шлюб.

Цією спрощеною процедурою отримання свідоцтва про народження дитини на Львівщині вже скористалися майже 17 тис. пар.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Читайте також: У Львівському перинатальному центрі народилася вже сота дитина

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 05:04 :33