Новини » Регіони 15 серпня, 2018, 16:45
У Луцьку демонтують МАФи на головному автовокзалі

Луцька влада вирішила демонтувати незаконні споруди, розташовані на території автостанції №1.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

Проблема у тому, що силами ПрАТ «ВОПАС» на території автостанції було незаконно встановлено кілька споруд, серед яких і бетонні блоки, і чотири літніх майданчики. Як повідомила директор департаменту муніципальної варти Луцької міськради Юлія Сиротинська, про зняття об’єктів є законні рішення, підтвердженні у судовому порядку. Також вона розповіла, що, програвши усі судові справи, керівництво ПрАТ «ВОПАС» здійснюють спроби шантажувати місто закриттям автостанції.

Юлія Сиротинська підтвердила, що звернень про узаконення чотирьох літніх майданчиків на території автостанції до міської ради не надходило. Під час розмови керівництво ПрАТ «ВОПАС» показало лише договір на обслуговування платформи.

Секретар міської ради Григорій Пустовіт зазначив: «ПрАТ «ВОПАС» вважає, що рішень Луцької міської ради не існує, Закону України не існує. Якби ці малі архітектурні форми були узаконені, їх би ніхто не знімав. Чому ми не дозволяємо поставити МАФ ні на проспекті Волі, ні на Театральному майдані, ні на вулиці Конякіна, а на території автовокзалу вони ставляться де завгодно, як завгодно і коли завгодно? Це почалося ще в 2016 році із першими рішеннями виконавчого комітету, ішла роз’яснювальна робота. Не треба шантажувати місто закриттям автостанції. Ми не втручаємось у її роботу, та не дозволимо порушувати закон самовільним встановленням МАФів».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 21:06 :27