середа, 15 серпня, 2018, 6:00 Київ
У Києві почне працювати портал відкритих даних

Київська міська держадміністрація до кінця 2018 року запустить в тестову експлуатацію міський портал «Відкриті дані», що містить всю публічну інформацію міської влади. Кожен бажаючий отримає можливість на постійній основі користуватися опублікованими даними в рамках чинного законодавства України.

Про це зазначається в повідомленні КМДА.

Виконавцем робіт в рамках проекту визначені Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА та комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр», який буде адмініструвати портал.

На порталі буде надано відкритий доступ до таких зовнішніх інформаційних систем як: ІАС «Майно», «Громадський бюджет», «Відкритий бюджет», «Електронні петиції», Система публічних закупівель ProZorro, також в планах «Інформаційно-довідкова служба тисяча п’ятсот п’ятдесят один» та «Особистий кабінет киянина».

«Кожен бажаючий отримає можливість на постійній основі користуватися опублікованими даними в рамках чинного законодавства України. Дослідна експлуатація дозволить налагодити конфігурації роботи порталу і при необхідності доопрацювати елементи і/або портал в цілому до набрання ним промислової експлуатації», – наголошується в повідомленні КМДА.

Зокрема, уповноважені розпорядники Київської міської та районних державних адміністрацій, комунальних підприємств, установ та організацій зможуть розмістити публічну інформацію в форматі відкритих даних, відпрацювати технологічні процеси роботи з порталом і т.д.

Ввести «Відкриті дані» в дослідну експлуатацію повинні до кінця 2018 року.

Як повідомлялося, згідно з дослідженням, проведеним Київською школою економіки (KSE) в партнерстві з Open Data Institute (London), відкриті дані в 2017 році принесли економіці України більше $ 700 млн, або 0,67% ВВП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 13:19 :06