live
Новини » Львів

У Дрогобицькому районі до 100-річчя ЗУНР встановлять шість інформаційно-меморіальних таблиць

З нагоди 100-річчя ЗУНР в Дрогобицькому районі встановлять шість інформаційно-меморіальних таблиць «Відновлені імена Героїв».

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Таблиці будуть встановлені в селах Опарі, Рихтичі, Старе Село, Долішній Лужок, Ступниця, смт. Підбуж, де, за даними обласного архіву, є поховання бійців Української Галицької Армії.

Встановлення таблиць відбудеться в рамках спільного проекту Львівської облдержадміністрації та КП «Доля» Львівської обласної ради.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад попросив сільських голів оперативно організувати процес виготовлення та встановлення таблиць, які є свідченням нашої шани до своїх героїв, збереження нашої історичної пам’яті.

Віталій Скоропад також доручив фінансовому управлінню сприяти цим сільським та селищній радам щодо фінансування робіт з виготовлення інформаційно-меморіальних таблиць, урочисте відкриття яких має відбутися 1 листопада 2018 року.Loading...
Loading...
Loading...