Новини » Економіка 15 серпня, 2018, 23:33
Садовий вважає, що в прикордонні області потрібно повернути вільні економічні зони
ZIK
ZIK

Свого часу на Закарпатті була вільна економічна зона, як і в інших прикордонних областях. Утім це все скасували. Хоча цей крок, на мою думку, був помилковим рішенням. Адже прикордонні території повинні мати достатньо високий рівень забезпечення, оскільки ризики є завжди.

Про це заявив міський голова Львова, лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий в ефірі проекту «HARD» з Влащенко на телеканалі ZIK.

«Сьогодні є чітка зрозуміла позиція українців щодо відносин із Польщею, тому я би не виокремлював тут якесь особливе ставлення львів’ян до поляків. Мені приємно, що і парламентський комітет, і всі державні інституції мають єдину позицію.

Коли я мав зустріч із міністром закордонних справ Польщі, то спочатку перетелефонував до міністра закордонних справ України та директора Інституту національної пам’яті, погодив позицію і тільки потім провів зустріч», – зауважив Андрій Садовий.

Мер Львова підкреслив: якщо сьогодні в Польщі є політичні сили, які бачать можливість заробляти свій політичний капітал, принижуючи Україну, то це з їхнього боку велика помилка.

«Провокації є як у Львові, так і в інших містах України. Але ми є цивілізованою країною, і якщо хтось вдається до розпалювання ворожнечі, то за таке потрібно однозначно карати!» – наголосив Садовий.

Також міський голова Львова прокоментував загострення ситуації на західних кордонах України.

«Свого часу на Закарпатті була вільна економічна зона, як і в інших прикордонних областях. Утім це все скасували, що, на мою думку, було неправильним рішенням. Адже прикордонні території повинні мати достатньо високий рівень забезпечення, оскільки ризики є завжди.

Йдеться і про Буковину, і про Закарпаття, і Луганську та Донецьку області. Люди мають знати історію, адже часто вона повторюється. І якщо дуже довгий час є проблема, яка не вирішується, то вона буде тільки більше накручується», – констатував Андрій Садовий.

Як повідомлялося, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль звернувся до прокурора Закарпатської області Володимира Гаврилюка, Генерального прокурора України Юрія Луценка та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із заявою про діяльність нелегальних гральних залів на Закарпатті. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 08:14 :19