середа, 15 серпня, 2018, 16:59 Регіони
На Буковині хочуть відкликати шістьох депутатів, які проголосували за приєднання села до ОТГ

У Чернівецькій області ініціативна група жителів має намір відкликати шістьох депутатів Ломачинецької сільради Сокирянського району, які раніше голосували за приєднання села до Новодністровської об’єднаної територіальної громади.

Про це на брифінгу у Чернівецькій ОДА повідомив депутат Сокирянської районної ради Ігор Нажига.

«Протягом останнього часу в селі відбуваються дуже багато гарячих і дивних подій. Це і блокування сільської ради з вимогою до обранців не підтримувати ініціативу про приєднання села до Новодністровської об’єднаної територіальної громади, і перекриття доріг, і багато інших схожих речей. У селі сформувалась так звана «ініціативна группа», яка вдається до підбурювання населення до протиправних і часто радикальних дій. А тепер вони ще й нібито ініціювали відкликання шістьох депутатів сільської ради, не обгрунтувавши це нічим. Це безпрецедентний випадок: вони вже навіть встигли відзвітувати у місцевих ЗМІ, що депутатів сільської ради відкликано. Але депутати й сільський голова звертатимуться до суду», – повідомив Ігор Нажига.

За його словами, процедуру з відкликанням депутатів у Ломачинцях намагаються провести із грубим порушенням законодавства.

На його думку, за цими діями у селі можуть стояти представники Сокирянської районної ради.

Голова Чернівецької обласної виборчої комісії Микола Каспрук порадив виборцям з Ломачинців позиватися до суду.

«Цей позов має стосуватися не тільки скасування рішення їхніх постанов щодо припинення повноважень депутатів сільської ради. В такому випадку, на мою думку, громада може також звертатися до суду щодо припинення повноважень сільської територіальної виборчої комісії, тому що зафіксовані грубі порушення», – повідомив Микола Каспрук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 00:06 :35