live
Новини » Львів 336 Читать эту новость на русском

Львівські активісти зняли відео на підтримку Олега Сенцова

Олег Сенцов. Скріншот з відео

Представники львівських організацій зняли ролик на підтримку українського політв’язня Олега Сенцова. Так вони підтримали всесвітню акцію «#FreeSentsov».

Про це йшлося на прес-конференції з нагоди презентації ролику, передає кореспондент ІА ZIK.

Участь в ролику взяли активісти «ФРІ+», МО «Молоді Лідери України» та Львівського обласного молодіжного центру.

«Відео вийшло чудовим. Усім серцем надіюсь, що Олег відчує цю підтримку, яку ми хотіли йому передати. Тримайся – ми з тобою», – зазначив координатор проекту Роман Шостак.

У відеозверненні активісти дякують українському політв’язню за його відвагу та геройство.

«Шкода, що у ХХІ столітті людина не цінується як особистість. Що людина – атрибут великої гри, і її життя ніхто не цінує. Людина – пішак у політичних іграх. Ці змагання довготривалі виснажливі, приносять жертви, які не варті цього», – говорять активісти на відео.

«Ти казав, що найстрашніший гріх – гріх боягузтва. Якби це був єдиний гріх – ти був би безгрішний. Ти маєш таку відвагу та хоробрість, що вистачить не одному десятку патріотів. Ти маєш те, чим можна захоплюватися. І це неможливо забрати, зруйнувати і загубити. Твоя відчайдушність – з неї можна черпати сили. Кажуть, що на війні немає переможців чи переможених – є загиблі та вцілілі. І ким би ми не були, ким би не стали, якими б не зробило нас життя – маємо залишатися незламними», – додали активісти у відео.

 

Нагадаємо, 16 травня, український політв’язень Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Таким чином він вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму.

Уповноваженій Верховної Ради України з прав людини Людмилі Денисові під час її візиту до РФ в зустрічі Олегом Сенцовим відмовили.

Тим часом відомі російські журналісти, режисери, актори звернулись до президента Росії Володимира Путіна з проханням помилувати українського політв’язня. Сам же Сенцов не звертатиметься до Путіна з проханням про помилування.

9 серпня Людмила Денисова повідомила, що у Олега Сенцова – Також Денисова заявила, що у Сенцова третя затяжна криза.

Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист і письменник, активіст Автомайдану. Після анексії Криму, затриманий ФСБ Росії за підозрою в терористичні діяльності, засуджений російським судом до 20 років на підставі сфальсифікованих звинувачень.

Читайте більше новин на тему: Олег Сенцов.

Loading...
Loading...
Loading...