Новини » Київ 15 серпня, 2018, 10:18
«Київпастранс» витратив понад 10 мільйонів на підйомники – жоден не працює
Фото: Facebook
Фото: Facebook

У 2016 році «Київпастранс» витратив 10 мільйонів 404 тисячі гривень на спеціальні підйомники для людей з інвалідністю на станціях швидкісного трамваю. Та наразі жоден із підйомників не працює.

Про це написав мешканець Києва Олег Рівтін, опублікувавши відповіді «Київпастрансу» на офіційний запит.

Вартість одного підйомника становить 578 тисяч гривень.

«Інформацію про вартість покупки і установки цих підйомників мені вперто не хотіли повідомляти. Я відправив чотири інформаційні запити з вимогою надати конкретні цифри й отримав чотири відповіді, але без цифр. Суму мені надали після звернення до Уповноваженої з прав людини Людмили Денисової із заявою про порушення мого права на інформацію», – зауважив Рівтін у Facebook.

«Жоден такий підйомник не працює і не працював жодного дня, жодного разу з 2016 року», – написав Рівтін у Facebook.

Щодо несправності підйомників, у комунальному підприємстві заявили, що «підйомники були пошкоджені невстановленими особами, що унеможливило їхню належну експлуатацію».

Також Рівтіну повідомили, що інформацію про факти таких пошкоджень передали правоохоронцям, однак у поліції заявили, що у них не зареєстровано жодного звернення від підприємства щодо пошкодження підйомників.

«Цікавий і той факт, що Київпастранс регулярно оплачує послуги з охорони своїх об’єктів. Наприклад, в 2018 році за охорону об’єктів на Борщагівській лінії швидкісного трамвая сплатили 7 мільйонів 169 тисяч 315 гривень. У договорі зазначено, що охоронець повинен цілодобово перебувати на кожній станції трамвая і охороняти майно підприємства. На жаль, інформацію про подібні послуги за 2016 я не знайшов, швидше всього, договір укладали ще до введення обов’язкових закупівель через Pozorro», – додав мешканець Києва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 14:32 :41