середа, 15 серпня, 2018, 20:33 Політика
Івасюк заявив, що розкриттям «схем» скористалися для перетворення корупції у МОЗ в міжнародну
ZIK
ZIK

Інформацією щодо корупційних «схем» скористалися для перетворення корупції у МОЗ в міжнародну.

Про це в ефірі програми Voxpopuli на телеканалі ZIK заявив колишній заступник міністра охорони здоров’я України (2007-2008 рр.) Валерій Івасюк.

Гість програми зазначив, що минулого тижня на своїй сторінці у Facebook правозахисник і лікар-психіатр Семен Глузман виклав відкритий лист до директора ЦРУ США, в якому йшлося про причини призначення Уляни Супрун на посаду в.о. міністра охорони здоров’я та утримання її на цій посаді з перевищенням усіх термінів, які визначені законом.

«Це призначення сталося через протекцію, представлення та створення режиму недоторканності особою, яка є братом пані Супрун. Його прізвище – Возняк. Він є працівником ЦРУ США та від цієї державної структури Америки курує Україну. Отже Гройсман призначив цю особу на посаду саме з подачі пана Возняка. Семен Глузман у своєму листі також викладає, що така діяльність особи, яка працює у ЦРУ, яка не мала жодного дозволу та жодної санкції на таку діяльність стосовно своєї сестри Уляни Супрун, забезпечила разом із Супрун той абсолютно руйнівний, деструктивний, нищівний комплекс дій Супрун і Гройсмана зі знищення національної системи охорони здоров’я України», – зазначив Валерій Івасюк.

Гість програми звернув увагу на те, що Семен Глузман звертається і до Президента України щодо створення міжнародних корупційних схем, пов’язаних із закупівлями МОЗ, та вимагає відреагувати на цю ситуацію.

Валерій Івасюк розповів, що раніше він звертався до ГПУ щодо розкриття корупційних схем у МОЗ, а також говорив про це в кількох інтерв’ю. З його слів, участь у цих розмовах брали колишній голова секретаріату Президента Ющенка Олег Рибачук та чоловік Уляни Супрун. Гість програми переконаний, що цієї інформацією скористалися.

«Тепер для мене є очевидним, що спрацювавши зі мною «у темну», отримавши всю необхідну інформацію, як скористатися існуючими корупційними схемами, до них ще залучити міжнародні структури і перетворити корупцію у МОЗ на міжнародну корупцію», – заявив Валерій Івасюк.

Нагадаємо, Семен Глузман, президент Асоціації психіатрів України, відомий правозахисник звернувся до ЦРУ із листом щодо брата Уляни Супрун.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 02:40 :49