live
Новини » Політика

Хай би ГПУ Луценка не знімала рекламні ролики, а показувала фото засуджених топ-злочинців, – Гнап

ZIK

Замість знімати рекламні ролики нехай ГПУ просто покаже кілька фотографій високопосадовців, яких вони засудили. Дуже багато корупціонерів епохи Януковича зараз почуваються прекрасно, бо щодо них Генпрокуратура провалила справи.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст Дмитро Гнап.

Як повідомлялося, активісти Центру протидії корупції подали адміністративний позов до суду на Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення через надання цим відомством рекламі про роботу Генерального прокурора Юрія Луценка статусу соціальної.

За словами пана Гнапа, було б не шкода бюджетних грошей, якби в соціальних роликах була правда. Справа в тому, що на переконання журналіста, там ніякої ґрунтовної інформації, важливої для людей, немає, є тільки одна брехня і маніпуляція.

«Нехай вони візьмуть і покажуть кілька фотографій високопосадовців, яких вони засудили. Навіть не ролики треба робити, нехай просто розмістять фотографії тих корупціонерів, які за рішенням суду після ефективно проведеного слідства ГПУ сіли», – вважає журналіст.

Пан Гнап додав, що дуже багато корупціонерів епохи Януковича почуваються прекрасно в Україні, і щодо них Генпрокуратура справу провалила.

«Дружина Генерального прокурора народна депутатка від БПП, виявляється, дуже цінує фінансиста Іванющенка, проти якого прокуратура провалила провадження. Рік не з'являлися підлеглі тодішнього Генерального прокурора Яреми, потім Шокіна, і справу закрили. Зараз підлеглі Генпрокурора Луценка провалили справу по Злочевському, хоча Юрій Луценко несамовито тряс папірцями і казав, що Злочевський завдав збитків на 2 мільярди гривень. Будь ласка, покажіть Кернеса за гратами, нещодавно Генпрокуратура також провалила справу проти нього», – прокоментував гість програми.

Водночас заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак вважає, що часто владі дорікають за те, що вона нічого не розповідає, що відбувається погана комунікація.

«Соціальні ролики, які продукують у ГПУ, розповідають скільки було повернуто гектарів землі, скільки було засуджено корупціонерів і аж в кінці згадується Юрій Луценко. Це інформування, причому ці дані є у відкритому доступі на сайті ГПУ, але люди не дуже люблять читати на сайтах. Наскільки я знаю, для цього не були використані бюджетні кошти», – сказав Юрій Гримчак.

Loading...