Новини » Курйози 15 серпня, 2018, 17:43
Економіка за Марксом: 0 євро продають за три
<nbsp;>

На батьківщині Карла Маркса, в місті Трірі, продано 100 тис. сувенірних євро з портретом німецького філософа, соціолога і економіста номіналом 0 євро. Банкноти розійшлися вже більш ніж по 40 країнах світу.

Про це повідомляє Delo.ua з посиланням на агентство dpa.

Банкноти номіналом нуль євро, випущені до 200-річчя Карла Маркса в його рідному місті Трірі, користуються несподівано високим попитом. Уже продано понад 100 тис. сувенірних євро з портретом німецького філософа, соціолога і економіста.

«Купюри, які можна придбати за три євро, мають підвищений попит. Ніхто не очікував, що вони будуть такими популярними», – заявив керуючий Trier Tourismus und Marketing, що займається поширенням сувенірної продукції в Трірі, Ханс-Альберт Беккер.

Банкноти розійшлися вже більш ніж по 40 країнах. Особливо охоче їх купують в Азії: тільки в Китай було відправлено близько 25-30 тис. штук. Зокрема, їх замовляють фірми як подарунки співробітникам.

Мінімальний обсяг замовлення становить п’ять банкнот. Вартість пересилання замовлення вагою не більш як 50 грамів, становить два євро. Фіолетові банкноти номіналом нуль євро і розміром трохи більше 20-єврової купюри є дуже схожі на справжні гроші, видрукувані на захищеному від підробок папері з водяними знаками, голограмами, мідними смугами і індивідуальними серійними номерами з 10 знаків.

Карл Маркс, який народився в Трірі 5 травня 1818 року, вважається найбільш відомим уродженцем цього міста, і 200-річчя філософа, який став одним із засновників комуністичної ідеології, відзначають тут з великим розмахом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 05:53 :53