Новини » Політика

Через походження статків родини Луценків Гримчак і Гнап влаштували суперечку в ефірі

ZIK

Сім’я Луценків придбала будинок за кошти, походження яких не може пояснити.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст Дмитро Гнап.

Як повідомлялося раніше, Національне агентство із запобігання корупції не знайшло грубих порушень у деклараціях доходів за 2017 рік у чотирьох міністрів і Генерального прокурора Юрія Луценка.

Гість студії Дмитро Гнап розповів, що в 2013 році Луценки купили дорогий будинок із невідомого джерела доходів.

«Генеральний прокурор має будинок в селі Стоянка під Києвом на близько 900 квадратних метрів. Його вартість –близько 1 мільйона доларів. Він був куплений в 2013 році. Юрій Луценко до цього часу не займався бізнесом, він був двічі міністром внутрішніх справ. Його дружина була скромним клерком державної страхової компанії «Оранта» і раптом почала робити успіхи в бізнесі. Несподівано вона почала постачати телекомунікаційні послуги МВС», – дивується журналіст.

Зі свого боку заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак заперечив це та стверджує, що фірма Ірини Луценко не постачала послуги МВС.

«Міністерство ніколи не отримувало телекомунікаційні послуги, про які ви розповідаєте. Заступником міністра паном Новіковим був підписаний наказ, але він був відмінений через два дні, коли Луценко повернувся з відпустки», – запевняє Гримчак.

Водночас пан Гнап поцікавився, де Ірина Луценко заробила 5 мільйонів доларів.

«Ми декілька разів запитували, а вона посилається на декларацію, де є тільки сума та джерело доходів – підприємницька діяльність. Яка це підприємницька діяльність?» – спитав Дмитро Гнап.

На це Гримчак відповів, що не може відповідати за декларації Луценків. На його думку, порушень немає, у протилежному випадку гість програми запропонував розслідувати цю справу, написавши заяву в НАБУ.

Журналіст Гнап тут же висловив переконання, що справу розслідувати не можна, бо за Юрієм Луценком є практика закриття кримінальних справ.

«Я можу розказати безліч історій щодо оборудок із землею, які робила «молода команда» Черновецького, яка грабувала Київ. Скільки кримінальних проваджень Департаментом захисту економіки МВС було порушено? Це нічим не закінчилося! І раптом у Юрія Луценка, виявляється, жінка бізнесвумен, будинок у Стоянці, гроші і молодий, перспективний син-бізнесмен», - констатував журналіст.Loading...