Новини » Світ 15 серпня, 2018, 15:05
Британія стурбована зростанням військово-морської активності РФ вздовж узбережжя Арктики
Російські військові в Арктиці. Фото: dw.com
Російські військові в Арктиці. Фото: dw.com

Великій Британії слід посилити військову присутність в Арктиці, щоб протистояти російській агресії, адже президент Росії Владімір Путін нарощує потужне військо уздовж арктичного узбережжя.

Про це йдеться у доповіді під назвою «Тонкий лід» комітету з оборони в палаті громад британського парламенту, – пише «Європейська правда» з посиланням на Mirror.

«Танення арктичного льодового покриву, через глобальне потепління, розкрило такі природні ресурси, як нафта і мінерали. Танення льодовиків допомогло зробити арктичний регіон більш доступним для суден», – йдеться у матеріалі.

Фінансування Королівської морської піхоти, навченої арктичної війні, неодноразово скорочувалося Консервативною партією, зазначається у матеріалі.

Росія проводить «стратегічні бомбардувальні польоти над північним повітряним простором та встановила ракети дальнього радіусу дії і системи ППО», – йдеться у доповіді.

У доповіді також наголошують про «помітне зростання військово-морської активності».

«Це виходить за рамки оборонної позиції і має бути предметом стурбованості, враховуючи агресивну поведінку Росії», – зазначили у парламенті Британії.

Підкомітет відзначає збільшення військової активності в Арктиці і на Крайній Півночі.... на чолі з Росією».

Він сказав, що це включає в себе «пілотовані бази уздовж Арктичного узбережжя Росії»і «добре озброєні, арктичні навчені сухопутні війська».

В оборонному комітеті попередили, що Велика британія відстає в гонці з Росією, яка створила «пілотовані бази уздовж Арктичного узбережжя» і розгорнула «добре озброєні, арктично навчені сухопутні війська».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 08:57 :03