середа, 15 серпня, 2018, 13:33 Політика
Бізнесмен: Краще платити податки державі, а не хабарі Генпрокуратурі
ZIK
ZIK

Власник репродуктивної клініки «BioTexCom» Альберт Точиловський, якого звинувачують у несплаті податків та торгівлі людьми, впевнений, що Генеральна і військова прокуратури ведуть проти нього кримінальне провадження лише через особисті переконання. Адже він вирішив декларувати всі зароблені кошти і сплачувати з них податки, а не давати хабарі.

Про це він заявив в програмі «Громадська прокуратура» на телеканалі ZIK.

«Наш медичний центр «BioTexCom» є широкопрофільним. Ми займаємося не лише репродуктивною медициною, а й робимо великі проекти по стовбуровій медицині, онкології тощо. У репродуктивній медицині ми займаємося штучним заплідненням, донацією яйцеклітини, розвиваємо сурогатне материнство. Зазвичай, до нас приїжджають іноземці, яким за сорок», – розповідає власник клініки.

Він зізнається: бізнес справді прибутковий. За час існування клініки, її відвідало близько тисячі пар із 72 країн світу.

«Наш бізнес вважається одним із найрентабельніших. Ми встигли виробити бренд, маємо хорошу репутацію, щоправда нам її зараз ламають», – каже Альберт Точиловський.

«У кримінальній справі фігуруємо не лише ми. Там і інститут Яновського, інститут кардіології Стражевсього. Подейкують, що хірурги так перейнялися ситуацією, що коли йдуть на операції, їхні руки трясуться. Прокуратура звинувачує їх в тому, що вони нібито беруть величезні гроші за свою справу. Це неправда і я щиро не розумію, чому в Україні хочуть медицину розвалити», – додає бізнесмен. 

Він зазначає, що спершу Військова прокуратура зайнялася справою, яка звинувачує клініку «BioTexCom» у несплаті податків.

«Я сказав: «Добре, нараховуйте, я заплачу у бюджет». Вони здивувалися, адже закрити у такий спосіб клініку не зможуть. Тому підняли справу 2011 року, яка, на мою думку, пов’язана із технічною помилкою ембріолога. Фактично, тоді прийшов не той сперматозоїд з Італії. А зараз за це мені інкримінують торгівлю дітьми, хоч офіційно я став власником клініки з 2016 року, і не несу відповідальності за роботу ембріолога», – говорить власник клініки.

Крім того, власник клініки «BioTexCom» підкреслює: свого часу йому просто таки довелося змусити державу взяти від нього податки.

«Я громадянин Німеччини, а у 2016 році отримав посвідку на постійне проживання, адже хотів сплачувати податки. У мене попросили довідку на воду, аби довести, що я за неї плачу. Після цього хотіли, щоби я приніс довідку про електрику і місце проживання. Я все приніс і змусив їх взяти в мене гроші. У 2017 році я зареєстрував 20 мільйонів. Всі друзі крутять пальцем біля скронь, мовляв, я – дурень, бо привертаю до себе увагу, сплачуючи немалі податки», – розповідає Точиловський.

Також він звертає увагу на те, що 75% від усіх справ, які веде військова прокуратура, пов’язані із економічними злочинами, зокрема столичними фірмами.

«У 2011 році сперму переплутали. У справу «включився» генеральний прокурор. Він виступає на брифінгах, злиться, кричить, що «закриє» 11 депутатів! Очевидно, Луценко сердиться не через трагедію ембріона, а гнівається на мою позицію. Бо я вважаю, що краще платити державі, а не Генпрокуратурі. Моя позиція може спонукати інших бізнесменів робити те ж саме. Ми до цього точно прийдемо», – зазначає Альберт Точиловський.

Власник клініки «BioTexCom» переконаний, що палиці в колеса фірми вставляє жадібність Головного військового прокурора Анатолія Матіоса та Військової прокуратури.

Як повідомлялось, у липні Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що правоохоронці викрили мед центр, який займалися продажем немовлят іноземцям.

За його інформацією, на початку 2011 року клієнтами клініки стало італійське подружжя, яке потребувало допомоги сурогатної матері. Та італійці не надали медичному закладу біоматеріал і були відсутні в Україні у момент запліднення. Тобто відбувся продаж української дитини іноземцям.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 14:58 :58