Новини » Суспільство 14 серпня, 2018, 12:07
У Львові знову знімають кіно
Фото: facebook.com/yura.minzianoff
Фото: facebook.com/yura.minzianoff

У Львові почалися зйомки комедії «Порядна львівська пані».

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив продюсер фільму Юрій Мінзянов.

За сюжетом, сучасна інтелігентна жінка Пенелопа живе у Львові й працює в архіві. Життя Пенелопи складається за звичною схемою «родина – робота». Все порядно, культурно, чемно і нестерпно нудно.

Втім, одного дня все змінюється – до архіву приїжджає у відрядження молодий доктор наук Дмитро Остромирський. Зустріч героїв приводить до шалених пристрастей і божевільних вчинків.

 

Режисерка фільму – Наталя Пасеницька. Авторка сценарію – Марина Меднікова.

Виробництво стрічки здійснює компанія «Крісті Фільм».

Продюсер Юрій Мінзянов розповів «Детектор медіа», що зйомки повністю пройдуть у Львові, заплановано 13 робочих змін. Головні ролі у стрічці виконають актори Анастасія Карпенко та Володимир Губанов.

Жанр фільму – трагікомедія з елементами еротики.

Кінопроект «Порядна львівська пані» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав повну (100%) фінансову підтримку, що складає 995 тис. грн. Це перший проект компанії «Крісті Фільм», створений спільно з Держкіно.

4 липня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «КРІСТІ ФІЛЬМ» контракт про надання кінопроекту «Порядна львівська пані» державної фінансової підтримки розміром 995 тис. грн, що і складає загальну вартість виробництва фільму.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 15:47 :12