Новини » Політика 14 серпня, 2018, 5:06
У КВУ розповіли, як треба покарати організаторів сепаратистських референдумів

У Комітеті виборців України заявили, що організатори «виборчого процесу» в Криму повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності.

Про це повідомляє Соцпортал.

Результат пошуку зображень за запитом "фото Андрій Магера"

Заступник керівника ЦВК Андрій Магера запропонував позбавляти громадянства всіх учасників «референдуму ЛДНР», проте, за словами голови КМВУ Олексія Кошеля, ця заява не може вважатись політичною. Хоча надмірно ліберальним ставленням до таких громадян Україна дискредитує себе.

У багатьох державах існують деякі обмеження прав виборців. У нас люди, які брали участь в незаконних референдумах, повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності, зазначив Кошель.

Однак, на його думку, в даний час набагато важливіше відкривати кримінальні справи проти громадян України – організаторів виборів.

Так, в окупованому Криму більше 100 000 людей брали участь в організації «виборів» президента Росії. Це голови виборчкомів, різноманітні «партійні агітатори», «спостерігачі» і т. д. Вони повинні знати, що відразу після приїзду на материкову Україну їх зустрінуть правоохоронці з наручниками.

Навіть попри те, що таких людей дуже багато, потрібно пам’ятати, що у людини завжди є вибір: працювати на Путіна або бути вільним громадянином України.

Як раніше повідомляв IA ZIK, Магера вважає, що демократія дешевою не буває і це треба усвідомити.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 05:46 :00