Новини » Політика 14 серпня, 2018, 23:10
Тарас Костанчук переконує, що залізницею ми опосередковано фінансуємо війну Росії проти України
ZIK
ZIK

Україна має припинити залізничне сполучення з РФ, бо цим ми опосередковано фінансуємо війну Росії проти нас. А істотне погіршення україно-молдовських відносин не має нас турбувати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив керівник організації учасників АТО «Справедливість» Тарас Костанчук.

Як уже повідомлялося, Україна збирається припинити залізничне сполучення з Росією, заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Згодом стало відомо, що в Міністерстві інфраструктури планують припинити лише пасажирське залізничне сполучення з Росією.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, чи маємо ми рахувати виграші економіки України від перевезень і торгівлі з Росією чи думати про національну безпеку, пан Костанчук сказав, що сполучення з країною-агресором є абсурдом.

«Ми фінансуємо війну Росії проти України опосередковано й залізницею також. І немає ніякого значення, чи заробляє на цьому Україна, чи ні – вона фінансує Росію, яка воює з Україно. Мало того – яка відібрала частину території України», – зазначив керівник організації учасників АТО.

За його словами, те що припинення руху потягів, які прямують з Молдови до Росії, може призвести до істотного погіршення україно-молдовських відносин, не має нас турбувати. Нам має бути байдуже, як до цього поставиться Молдова. 

«Нехай Молдова теж тисне на Росію, щоб вона віддала територію України. Ми не повинні перейматись проблемами Молдови або ще когось. Ми повинні перейматися тільки проблемами України», – переконаний Костанчук.

Також пан Костанчук вважає, що будь-яке сполучення з Росією потрібно було вже давно припинити. Потрібно було сказати, що в нас не може бути жодних відносин із РФ після окупації Криму. Після цього не виникало б питань такого роду.

«Будь-яке, навіть опосередковане, фінансування Росії є колабораціонізмом, і воно відбувається в державних масштабах. Війну веде Росія проти України, а ми ще примудряємось її опосередковано фінансувати через товарообмін вантажними перевезеннями або людськими перевезеннями. Гроші теж таким чином ідуть на РФ», – прокоментував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 18:21 :57