Новини » Політика

Політик закликав українців вийти під Верховну Раду, коли приїде місія МВФ

ZIK

Сьогодні ми у МВФ маємо попросити допомоги, щоб кредитор вимагав від української влади зміни виборчої системи. Тому коли до України приїде місія МВФ, ми закликаємо громадян вийти під Верховну Раду!

На цьому наголосив народний депутат України Віктор Кривенко в прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Уряд Гройсмана вже допрацювався до ручки, і це нонсенс, коли вони за державні кошти роздають газетки зі своєю рекламою та ставлять білборди кожні 100 метрів. Адже подивіться, як зараз за державні гроші нас вітають із Великоднем, із Новим роком.

Мені цікаво, чи можуть українці обійтися без цих привітань? Тому політичну рекламу потрібно однозначно скасовувати, адже це і є причиною того, що до влади приходять олігархічні партії», – наголосив Кривенко.

Також депутат зауважив, що ще на початку року вони наводили свої розрахунки, що достатньо підняти тариф газу тільки на 45%, а не вводити ганебну субсидію, яка знищує підприємницький дух.

«Я говорив пану Вовку, що прийде час, і вони сядуть на лаву підсудних. Адже НКРЕКП не може як національний регулятор вгадати до копійки ціну з меморандуму МВФ.

На мою думку, сьогодні ми у МВФ маємо попросити, щоб кредитор вимагав від української влади зміни виборчої системи. Тому 6 вересня, коли до України приїде місія МВФ, ми і всі політичні прогресивні сили закликаємо вийти громадян під Верховну Раду!» – заявив Віктор Кривенко.

Як повідомлялося, місія Міжнародного валютного фонду відвідає Україну в період із 6 по 19 вересня. У Національному банку України вже прокоментували майбутній візит МВФ до України.

Loading...