Новини » Політика 14 серпня, 2018, 20:05
Політексперт Матвієнко вивів принцип деградації українського уряду
ZIK
ZIK

Кожен наступний уряд є слабшим за попередній. Він менше знає, у нього менше сумління, гірший рівень працездатності та менший світогляд. Він є слабшим інтелектуально. А береться це з деградації самого суспільства.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Костянтин Матвієнко.

Як відомо, у 2016-му році ВРУ проголосувала за закон, який передбачає державне фінансування політичних партій під час виборів.

Зазначимо, що на фінансування партій у 2017 році з держбюджету було виділено понад 398 млн грн.

Костянтин Матвієнко, коментуючи державне фінансування партій і ставлення українців до цього, зазначив, що у світі немає такої дурниці, яку б не змогла перевершити українська влада, і що кожна наступна українська влада є гіршою за попередню.

«От уряд Гройсмана набагато гірший, аніж уряд Яценюка. Уряд Яценюка за професійними якостями був гірший за уряд Азарова. Вони менше знають, у них менше сумління, гірший рівень працездатності та менший світогляд. Кожен наступний уряд є слабшим інтелектуально», – заявив політичний експерт.

Водночас Костянтин Матвієнко пояснив, у чому причина деградації української влади:

«Це береться з деградації самого суспільства. Адже кращі і розумніші люди виїжджають з України. Але ми розуміємо, що виїжджають вони не за зарплатнею», – зазначив Матвієнко.

Гість програми розповів, що представники Західного політичного істеблішменту набагато освіченіші, ерудованіші та культурніші від представників української влади.

«У нас цього немає. Але це не вина політиків, а наша вина. І журналістів, і експертів. Я вважаю, що причина – саме у колосальній деградації українського суспільства. Але ж подивіться, ми займаємо одне з перших місць у світі за кількістю університетів! Хіба не смішно? От у Чехів в п’ять разів менше людей із вищою освітою, аніж в Україні. Але загальна культура – від доріг і поведінки на цих дорогах до медицини й охорони природи – набагато вища. Тому передусім треба зізнатися самим собі, що ми деградуюче суспільство, суспільство, яке не подолало «совка» і яке намагається реалізувати совкову систему влади по сьогоднішній день. Тому нам потрібен новий суспільний договір і парламентські вибори», – наголосив Костянтин Матвієнко.

Нагадаємо, голова Комітету виборців України Олексій Кошель заявив, що українські партії витрачають на виборах удвічі-втричі більше коштів, аніж їхні польські колеги. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 05:19 :27