вівторок, 14 серпня, 2018, 16:59 Регіони
На Волинь привезли медичне обладнання за кошти Світового банку

На Волинь надійшли дві рентген-ангіографічні системи у рамках впровадження субпроекту Світового банку.

Про це йдеться у повідомленні на Фейсбук-сторінці «Зниження рівня захворюваності на хвороби системи кровообігу, Волинська ОДА», – інформує власкор IA ZIK.

У Луцьку міську клінічну і Ковельську центральну районну лікарні привезли обладнання вартістю майже мільйон євро. Дві ангіографічні системи (рентген) Infinix-i Core+ INFX-8000V/G3 виробництва Toshiba (Canon) вже за кілька тижнів запрацюють у цих медзакладах.

Складатимуть обладнання представники фірми-надавача послуг. Бо це – компетенція винятково сертифікованої виробником організації. Окрім того, після налагодження апаратури пройде навчання з експлуатації для персоналу в кожній лікарні, з видачею підтверджуючого документу.

Постачанням дуже тішиться головний лікар Ковельсокго МТМО Олег Самчук. Він уточнює: ця апаратура дозволяє проводити рентгенологічне дослідження судин і дозволяє виявити вади у розвитку чи пошкодження. Щодо покращення надання допомоги кардіохворим, то ангіограф допоможе лікувати інфаркти та інсульти головного мозку, встановлювати стенти пацієнтам. Тож у медзакладі, знаючи про отримання техніки, готували і приміщення, і фахівців, які пройшли необхідні навчання з підвищення кваліфікації.

До слова, щойно техінка запрацює, її можливості презентують краянам із допомогою ЗМІ. Отож, у вересні Ковель покаже, що і як змінилися у медицина міста та району завдяки супроекту Світового банку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 11:02 :03