Новини » Регіони 14 серпня, 2018, 9:12
На Рівненщині конфіскували «АН-2», яким незаконно літали до Польщі
Літак Ан-2
Літак Ан-2

За результатами підтримання прокурорами обвинувачення Рівненським міським судом ухвалено вирок у кримінальному провадженні, яким затверджено дві угоди про визнання винуватості щодо учасників організованої злочинної групи, які вчинили злочини, передбачені ч. 3 ст. 28, ст. 334 КК України (порушення правил міжнародних польотів, вчинене у складі організованої злочинної групи).

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Рівненщини.

Згідно із затвердженими вироком суду угодами, двох обвинувачених визнано винними у вчиненні злочинів і призначено покарання у вигляді штрафу (організатору злочинної групи – 17 тисяч гривень, спільнику – 10 тисяч гривень), а знаряддя скоєння злочину – повітряне судно «АН-2» – конфісковано у дохід держави.

У матеріалах цього кримінального провадження зібрано докази вини у вчиненні зазначених кримінальних порушень ще одним учасником організованої злочинної групи. Обвинувальний акт стосовно останнього перебуває на розгляді суду.

Як ми вже повідомляли, за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно 3 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, передбачені ч.3 ст.28, ст. 334 КК України (порушення правил міжнародних польотів, вчинене у складі організованої злочинної групи).

На підставі зібраних слідчим та прокурором доказів встановлено, що троє чоловіків незаконно, без відповідних дозволів, двічі перелетіли на приватному літаку «АН-2» через лінію державного кордону до Республіки Польща і так само незаконно повернулися у зворотному напрямку на територію України.

У результаті професійності працівників управління Служби безпеки України в Рівненській області вдалося відстежити спільників, а також літальне судно (так званий «кукурузник»), яке приземлилось на непрацюючому аеродромі в Рівненській області.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 11:59 :09