Новини » Регіони 14 серпня, 2018, 15:58
На Прикарпатті з’явилася ще одна ОТГ – Вигодська

На Прикарпатті рішеннями Вигодської селищної, Вишівської і Старомізунської сільських рад поставлена крапка у тривалому процесі утворення Вигодської громади.

Таким чином спільними зусиллями активних мешканців, сільських голів та депутатів рад, представників Івано-Франківського ЦРМС, створеного за підтримки програми «U-LEAD з Європою», на Прикарпатті стало на одну об’єднану громаду більше. Про це сьогодні, 14 серпня, IA ZIK повідомили в прес-службі Івано-франківської ОДА.

«На сьогодні всі суб’єкти об’єднання прийняли відповідні рішення та подали документи на отримання висновку Івано-Франківської ОДА. Процес утворення ОТГ знаходиться на завершальній стадії. Тож у Долинському районі вже незабаром з’явиться ще одна об’єднана територіальна громада», – каже радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей, який супроводжував процес об’єднання.

Ця громада вже сьогодні демонструє високу економічну активність і запроваджує цікаві туристичні проекти. Своїми туристичними атракціями та рекреаційними можливостями відоме як саме селище Вигода, яке стане адміністративним центром об’єднаної громади, так і села, які увійдуть до складу громади.

«Бюджет громади в умовах об’єднання складе понад 46 млн грн лише в розрізі власних доходів, а освітня і медична субвенції, базова дотація та субвенція на розвиток інфраструктури дадуть можливість сформувати достатній бюджет для забезпечення розвитку та добробуту цих територій. Також громада отримає ПДФО у розмірі 27 млн грн», – зазначає директор Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 03:30 :08