Новини » Економіка 14 серпня, 2018, 13:25
Мінфін планує продовження співпраці з МВФ і після закінчення програми в березні 2019 р.
МВФ. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
МВФ. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Представники Місії Міжнародного валютного фонду під час візиту до Києва 6-19 вересня обговорять з українською стороною подальші кроки співпраці Фонду з Україною, включаючи фінансову допомогу з боку МВФ для підтримки економічної політики, спрямованої на підсилення макроекономічної стабільності та руху української економіки до сталого зростання.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

«Без сумніву, приїзд нової повної місії Фонду після довгої перерви є свідченням гарного діалогу з багатьох питань, включаючи забезпечення сталої бюджетної політики, утримання дефіциту в рамках затвердженого бюджету, боротьби з корупцією та іншим, – зазначила в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова. – Ми зацікавлені обговорити з Фондом як усі поточні питання, так і продовження співпраці після закінчення програми в березні 2019 року для забезпечення стабільності та передбачуваності розвитку України для громадян, національного бізнесу та зовнішніх інвесторів».

Міністерство фінансів вітає висловлює впевненість у продовженні конструктивної співпраці з Фондом у питаннях підтримки економічних.

«Позитивні результати, над досягненням яких Міністерство фінансів працюватиме разом з МВФ, дозволить не тільки поповнити резерви НБУ, а й відкриє шлях до залучення фінансування державного бюджету на пільгових умовах з використанням гарантії Світового Банку (800 млн дол..) та макрофінансової допомоги ЄС в розмірі 1 млрд євро»«, – зазначила Оксана Маркарова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 16:15 :08