Новини » Світ 14 серпня, 2018, 5:19
Кільце санітарів стискається: Невзоров яскраво висловився про «досягнення» Росії

Росія витратила серйозні зусилля на те, щоб вселити світу страх перед собою, однак тепер в Кремлі іноді ображаються на те, що їх побоюються.

Про це в ефірі радіо «Ехо Москви» розповів знаменитий журналіст Олександр Невзоров, – повідомляє Апостроф.

Результат пошуку зображень за запитом "фото  Невзорова"

«Вони довго домагалися, щоб їх боялися... А взагалі, чи треба боятися країни, в якій трирічних дітей одягають в форму солдатів сталінської армії, возять їх в трунах у формі танків на якісь паради; прославляється захист найбільш жахливого режиму, який існував в світі, тобто сталінського і його охорону, яка коштувала 47 мільйонів життів, і де письменники відкрито марять ракетами, здатними спопелити весь світ, як це робить Проханов, де бродять Мілонов, Поклонська, де публікуються фотки блокади з написом «Можемо повторити» або там штабеля трупів на Невському п’ятачку?», – задає риторичні питання Невзоров.

За його словами, вселити світу страх перед собою – це єдине, що вийшло у російської влади.

«І скільки було витрачено зусиль, щоб цей страх вселити світу. Це вийшло. Треба сказати, що це, в цілому, єдине, що вийшло. Але тепер чомусь іноді російська влада ображається, що вона цей страх вселила. Вони всіх лякали, а тепер, коли побачили, що санітари з гамівними сорочками наближаються, вони чомусь тривожаться і тривожно повідомляють, що кільце санітарів стискається», – перефразував Невзоров недавнє висловлювання прем’єр-міністра Дмитра Медведєва про «кільце ворогів», яке стискається навколо Росії.

«Незрозуміло взагалі в ім’я чого це відбувається, і яку велику таємницю зберігає Росія від усього світу, в чому полягає ця сакральність, якою не можна поділитися з усім іншим людством, через що все протистояння. Можливо, це якийсь стратегічний секрет, як в 21-м столітті можна мати 30 мільйонів вуличних очкових вбиралень. Може бути, це секрет тортур у в’язницях. Але зрозуміло, що підла Європа хоче опанувати якусь із цих скрєп і нею, можливо, користуватися, а Росія її намагається зберегти і нікому не розповісти. Це єдині секрети наши, які я знаю, і це єдине пояснення конфронтації», – резюмував журналіст.

Як раніше повідомляв IA ZIK, Невзоров пояснив, чому війна на Донбасі закінчиться ганьбою для Росії  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 14:08 :00