вівторок, 14 серпня, 2018, 9:47 Спорт
Харківський «Житлобуд-1» вийшов до 1/16 фіналу жіночої Ліги чемпіонів-18/19 з футболу
Жіноча футбольна команда «Житлобуд-1» із Харкова / ffu.ua

Третя перемога поспіль у шостій відбірній групі дозволила жіночій команді «Житлобуд-1» із Харкова виграти кваліфікаційний раунд і вийти до 1/16 фіналу футбольної Ліги чемпіонів УЄФА сезону-18/19.

Після перемог над мальтійською «Біркіркарою» (8:0) та валлійським «Кардіфф Мет» (5:2) харківському «Житлобуду-1» для здобуття першого місця в шостій відбірній групі в поєдинку з румунською «Олімпією» вистачило б і нічиєї, пише офіційний сайт ФФУ.

Однак у матчі на харківському ОСК «Металіст», що відбувся вчора ввечері,  підопічні Валентини Котик явно вирішили не ризикувати. Зустріч пройшла за великої переваги українок.

У першому таймі харків’янкам вдалося спрямувати м’яч до сітки воріт суперниць лише раз. На 36-й хвилині Надія Куніна переграла свою візаві на правому фланзі й сильно низом пробила в дальній кут. 1:0.

Натомість у другій половині гри справи пішли веселіше. На початку тайму Дар’я Апанащенко обійшла трьох захисників «Олімпії» і влучно пробила. А ще за 21-у хвилину Апанащенко оформила «дубль». Після подачі кутового вона вистрибнула вище за всіх у штрафному майданчику румунок і головою скерувала шкіряну сферу до сітки – 3:0.

Усе, на що спромігся супротивник, це відіграти один м’яч за рахунок зусиль Крістіни Карп. Отже, 3:1 – перемога «Житлобуду-1», який тим самим вийшов до 1/16 Ліги чемпіонів УЄФА сезону-18/19.

Отже, тепер чекатимемо на 17 серпня, коли жеребкування визначить суперника нашої команди в першому раунді плей-оф – 1/16 фіналу. Матчі цієї стадії турніру заплановано на 12/13 та 22/23 вересня. Фінал жіночої Ліги чемпіонів цього сезону відбудеться в Будапешті, на полі стадіону «Ференцварош».

2018-11-18 19:17 :38