Новини » Суспільство 14 серпня, 2018, 10:29
Google фіксує ваше місцеперебування навіть тоді, коли ви цього не бажаєте
За нами стежать
За нами стежать

Google фіксує ваше місцезнаходження навіть тоді, коли ви чітко даєте зрозуміти, що не бажаєте цього.

Дослідження Associated Press показало, що багато додатків Google на пристроях Android та iPhone зберігають дані про ваше місцезнаходження, навіть якщо ви використовуєте налаштування конфіденційності, де вказуєте, що не хочете, щоб Google робив цього, – інформує видання Guardian.

Дослідники з Принстонського університету, США, підтвердили ці висновки на прохання AP.

Зазвичай, Google просить дозволу використовувати інформацію про ваше місцеперебування. Така програма, як Google Maps, нагадує про доступ до вашого розміщення, якщо ви використовуєте її для навігації. Якщо ви погоджуєтесь на це, програма фіксує ваші щоденні рухи.

Зберігання вашого місцезнаходження несе загрозу конфіденційності та використовується поліцією для визначення місцезнаходження підозрюваних. Таким чином, компанія дозволяє вам «призупинити» налаштування під назвою «історія місцезнаходжень».

Google стверджує, що це перешкоджає компанії фіксувати, де ви були. Проте, це неправда. Навіть, якщо історію місцезнаходжень призупинено, деякі додатки Google автоматично зберігають дані про місцезнаходження без запиту.

Питання конфіденційності торкається приблизно 2 млрд користувачів пристроїв, які працюють на операційній системі Android, та сотні мільйонів користувачів у всьому світі, які використовують iPhone.

Компанія каже: аби зупинити визначення місцезнаходження, користувачі мають вимкнути інший параметр. Він носить назву «активність в Інтернеті та додатках» і, за замовчуванням, завжди увімкнений. Це налаштування зберігає різноманітну інформацію з додатків Google та веб-сайтів до вашого облікового запису у Google. У разі його зупинки, пристрій не фіксуватиме та не зберігатиме вашу активність.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 04:29 :53