Новини » Політика 14 серпня, 2018, 16:24
Добробатівець прокоментував кроки України з віддалення від РФ
ZIK
ZIK

Українці повинні бути готові до війни для того, щоб швидко повернути окуповані території, і Росія ніколи не піде проти потужної України.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив керівник ГО учасників АТО «Справедливість», координатор штурмової групи батальйону «Донбас» у 2014 р. Тарас Костанчук.

Гість програми вважає, що низку кроків із розірвання відносин із РФ як державою-агресором, які Україна здійснила за чотири роки війни, слід було вжити протягом трьох місяців й одночасно.

«І візовий, і біометричний (контроль – Ред.), і перервати відносини, і все, про що говорили, що раз на рік Україна якимсь чином формалізувала віддалення. Це все треба було зробити відразу: Крим анексували – три місяці – усе це миттєво зробили, щоб показати наше ставлення до країни, яка в нас забрала частину територій», – вважає Тарас Костанчук.

Гість програми переконаний, що жодних мирних планів не існує. «Або ми зробимо і підготуємо армію, яка буде готовою до війни, і тоді буде мирний план, врегулювання і заберемо свої території тоді без війни. Або ми будемо не готові, говоритимемо про переговори й отримаємо Придністров’я, Абхазію тощо – анклав на десятиліття, тому що політики будуть боятися говорити про війну.

Хоча насправді ми повинні бути готові до війни для того, щоб швидко повернути ці території. Росія не піде проти потужної України, ніколи в житті Росія не піде за межі отієї гібридної війни, яку вони нам нав’язали. А для цього ми повинні бути готові до війни», – вважає Тарас Костанчук.

Нагадаємо, з березня 2014 року Україна почала запроваджувати економічні санкції проти РФ.

У липні 2015 року Міністерство культури України вперше скерувало до Міністерства закордонних справ та СБУ перелік діячів культури РФ, які загрожують національній безпеці нашої країни. Нині у переліку понад 130 осіб.

У січні 2016 року КМУ заборонив ввозити до України російські товари. У вересні того ж року в Україні заборонили мовлення на нашій території понад 70 російських телеканалів.

Із 1 січня 2017 року у пунктах пропуску на українському кордоні запрацював біометричний контроль іноземців.

У травні 2018 року Україна вийшла із СНД.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-23 06:01 :05