вівторок, 14 серпня, 2018, 8:28 Львів
Делегація з Жидачева взяла участь у святкуванні 90-річчя міста Вієсіте (Латвія)

Делегація м. Жидачів відвідала м.Вієсіте (Латвія), де взяла участь у заходах з нагоди святкування 90-річчя міста.

Візит відбувся в рамках договору про співпрацю між Жидачевом і Вієсіте.

Очолювала делегацію секретар Жидачівської міської ради Ольга Лешков’ят.

У програмі урочистостей були вітання гостей та великий святковий концерт. Секретар міської ради Ольга Лешков’ят привітала мешканців Вієсіте від імені городян Жидачева, зачитала вітальний лист від міського голови Володимира Левка та подарувала картину художника Михайла Романіва із зображенням Палацу культури Вієсіте і Жидачівського міського Будинку культури, як символ партнерства і дружби.

До Латвії також їздила футбольна команда і волейболістки Жидачівської ДЮСШ та юні футболісти Долинської ДЮСШ (Івано-Франківська область).

У футбольному турнірі, присвяченому ювілею міста та 10-річчю місцевої дитячої спортивної школи, взяли участь юні латвійські спортсмени та гості з України. Цікаві, напружені поєдинки принесли перемогу українцям – перше місце у команди з Жидачева, друге посіли юні долиняни. Високий результат у товариських волейбольних поєдинках показали юнки Жидачева.

За словами Ольги Лешков’ят, представники Жидачівської міської ради ознайомилися з роботою Вієсітської крайової думи, її структурою, повноваженнями, обмінювалися з місцевими управлінцями думками щодо роботи комунальних підприємств, впровадження освітньої реформи та реформи в охороні здоров’я, підтримки юних талантів і дитячого спорту, також побачили як працюють малі і великі приватні господарства.

«На святкуванні ювілею Вієсіте були делегації м. Челядзь (Польща) і м. Постави (Білорусь). Під час зустрічей з ними ми окреслили плани щодо співпраці у сфері культури і спорту», – розповіла Ольга Лешков’ят.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 01:12 :43