вівторок, 14 серпня, 2018, 16:55 Регіони
Делегації з Австралії показали інвестиційну привабливість Прикарпаття

Сьогодні, 14 серпня, відбулася робоча зустріч першого заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марії Савки з Надзвичайним і Повноважним послом Австралії в Україні Меліссою О’Рурк та виконавчим асистентом Антоніною Болотнікофф.

Про це IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Під час розмови посадовці обговорили можливості співпраці та окреслили шляхи її реалізації.

«Звичайно, що нам потрібно працювати над збільшенням обсягів торгівлі з Австралією, розширювати їх асортимент. Наразі хочу відзначити, що Прикарпаття експортує до Австралії іграшки, одяг та додаткові речі до нього, а також деякі текстильні вироби, проте, цього замало», – зазначила Марія Савка.

Також посадовець висловила сподівання, що після ознайомлення пані посла із інвестиційною привабливістю Івано-Франківщини, цей візит дасть новий імпульс взаємній співпраці. А це, зокрема, стосується як аграрного сектора економіки, так і машинобудівної, деревообробної, хімічної галузей промисловості, а також туризму.

Своєю чергою, Мелісса О’Рурк відзначила той факт, що Австралія є однією з найуспішніших країн і плані економічного розвитку. Наразі тісні зв’язки з Україною у цьому плані не відбулися через велику відстань між державами, проте, їх цікавить співпраця з українцями, особливо у культурній сфері.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 18:13 :31