Новини » Світ 13 серпня, 2018, 2:10
Знайшли поховання, яке змінило уявлення істориків про корінних американців
Фото: phys.org
Фото: phys.org

Знахідка може свідчити про те, що корінні американці в давнину були залучені в торгові мережі, та купували товари на відстанях, набагато більш далеких, ніж вважалося раніше.

Про це повідомляє Phys.org.

«Наші дослідження свідчать про те, що корінні американці, які жили приблизно 3,5 тисячі років тому, були втягнуті у широкі торговельні мережі, які простягалися на більш далекі відстані, ніж ми вважали раніше (більше 1,5 тисяч кілометрів), і охоплювали різні регіони», – зазначив один з дослідників Метью Сенгер.

Торгові мережі могли служити не тільки для доставки товарів, але і для передачі культурних цінностей, переконань і соціальних норм.

Discovery of copper band shows Native Americans engaged in trade more extensively than thought

Вчені встановили, що браслет виготовили в районі Великих озер, на відстані більше ніж 1500 км від стоянки у Джорджії. Ареал використання міді з даного джерела виявився майже на тисячу кілометрів ширшим, ніж передбачалося раніше. Це вказує на існування великої мережі торгівлі, що охоплює половину континенту.

До того ж, виявлення кремованих останків свідчить про те, що Великі озера і регіон виявлення знахідок були більш тісно пов’язані, ніж вважалося раніше. Кремацію в той час на південному сході не використовували, проте широко практикувалося на півночі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 16:35 :36