понеділок, 13 серпня, 2018, 12:47 Політика
Ющенко: Україні після виборів загрожує прихід до влади підпорядкованих Москві сил
Віктор Ющенко. Фото: УП
Віктор Ющенко. Фото: УП

Зараз найбільшою трагедією для України в політичному вимірі може бути те, що ми отримаємо зовнішнє московське керівництво українськими процесами в найближчі 5-10 років.

Про це в інтерв’ю «Українській правді» заявив третій президент України Віктор Ющенко.

«Я знаю, що є три-чотири сили, які готові бути реалізаторами такої політики. Тому коли ми говоримо про те, що сьогодні немає фаворита у виборах, мене це дуже тривожить. Шанс, що ми отримаємо політичну владу, яка буде підпорядкована московській доктрині, московському сюжету, сьогодні як ніколи великий», – зазначив він.

Він додав, що не хоче зараз говорити персоніфіковано про ці сили: «Давайте буде два-три місяці до виборів, коли усушка-утряска пройде, тоді проясниться дуже багато нюансів».

«Я зараз апелюю до виборця з одним посланням: найбільший наш ворог у нас самих. Найбільший механізм, який небезпечний, який приводить до реваншу московської політики, – неусвідомлений, байдужий або популістичний, або базований на демагогії політичний вибір декількох мільйонів українців», – підкреслив екс-президент.

Ющенко також зазначив, що з війни завжди ведуть дві дороги – є дорога-перемога, а є дорога-капітуляція.

«Третього немає. Мир наступає і після першої дороги, і після другої. Тільки це мир окупації, коли у вас немає своєї Батьківщини, своєї країни, народу. У вас є Малоросія – провінція південно-російська. Це один варіант і цього можна досягти за три дні.

Коли я на дорозі бачу «Мир понад усе», я бачу фальшиву політику. Ці люди готові принести мир в Україну через капітуляцію, через те, що ми станемо тими, ким були до 1991 року. Люди вимучені, вони хочуть спокою, і я це розумію. Тому зараз я говорю, що очевидно для левової частини українців мир, спокій повинен бачитися через нашу перемогу», – зазначив він.

З чого ця перемога може складатися? Я зараз на пальцях поясню, але боюся, що ви мене не зрозумієте.

Читайте також: Ющенко поскаржився на «нездар» і нарвався на відповідь в мережі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 08:32 :44