понеділок, 13 серпня, 2018, 10:53 Спорт
«Вест Гем» Андрія Ярмоленка розпочав чемпіонат Англії-18/19 з розгромної поразки / xsport.ua

Наприкінці доби 12 серпня завершився стартовий тур чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) сезону-18/19.

Новий клуб лідера збірної України Андрія Ярмоленка – «Вест Гем» розпочав сезон з розгромної поразки від «Ліверпуля» 0:4, повідомляє офіційний сайт АПЛ.

Матч проти «Ліверпуля» Андрій Ярмоленко розпочав на лаві запасних. Атакуюче тріо «Вест Гема» склали Антоніо – Арнаутович – Феліпе Андерсон, але вони, як і вся команда, зіграли невдало. Господарі мали величезну перевагу, яку до перерви втілили у голи Салах і Мане.

В другому таймі Мане зняв усі питання стосовно переможця в матчі, а Старрідж довершив розгром. 4:0 – впевнена перемога «Ліверпуля».

Андрій Ярмоленко вийшов на поле на 67-й хвилині замість Арнаутовича.

Додамо, що в першому турі АПЛ «МЮ» обіграв «Лестер» 2:1, «Тоттенгем» переміг «Ньюкасл» 2:1, «Челсі» розбив «Гаддерсфілд» 3:0, а в заключному матчі першого туру АПЛ «Арсенал» у Лондоні програв (0:2) «Манчестер Сіті».

2018-11-19 15:32 :59