В Азовському морі вдвічі скоротилася популяція риби після будівництва моста

Фото: radiosvoboda.org

В 2018 році в Азовському морі на 50 % впав промисел риби в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє «Радіо Крим.Реалії» з посиланням на Андрія Кравченка, заступника голови Державного агентства рибного господарства України.

Особливо скоротилися запаси бичка і, відповідно, квоти для вилову, пояснює Кравченко.

Ліміт на бичка зменшився за результатами наукових досліджень його запасів в Азовському морі, і вилов цієї риби в 2018 році зменшиться.

Скорочення популяції експерт пояснює різними причинами, які в останній час вплинули на ситуацію в Азовському морі. Наприклад, будівництвом моста через Керченську протоку.

Щоб виявити всі фактори падіння популяції бичка, потрібні додаткові дослідження, підкреслює Кравченко, однак, українські науковці та екологи не мають доступу до частини акваторій Азовського і Чорного морів.

Раніше ми повідомляли, що українські риболовецькі підприємства побоюються ходити на суднах далі декількох кілометрів від українського узбережжя, остерігаючись арешту суден прикордонною службою ФСБ РФ.

До речі, прес-служба Росриболовства також повідомляє про скорочення вилову риби в Азово-Чорноморському басейні майже на 6,7 тис. т – до 45,68 тис. т, тобто на 15 %.

Loading...