Новини » Регіони 13 серпня, 2018, 18:11
У Луцьку гроші з будівництва реабілітаційного центру для атовців перекинули на школу

Луцька міськрада змінила міський бюджет, перекинувши 7,2 мільйона гривень на потреби новозбудованої школи № 27. Із цих коштів 5 млн грн зняли з будівництва реабілітаційного центру для учасників АТО.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи муніципалітету.

Директор департаменту фінансів та бюджету міськради Лілія Єлова розповіла, що для надання субвенції обласному бюджету для завершення будівництва школи №27 пропонують зменшити на 2,202 млн грн видатки департаменту ЖКГ на ремонт доріг і на 4,997 млн грн – управлінню капітального будівництва на реконструкцію Центру первинної медико-санітарної допомоги під реабілітаційний центр для учасників бойових дій у зоні проведення АТО. Таким чином, 7,2 мільйона гривень пропонується спрямувати як субвенцію обласному бюджету.

Така пропозиція викликала гарячі дискусії. Депутат міськради Ігор Поліщук запевнив, що усі кошти, які знімуть із будівництва реабілітаційного центру, найближчим часом будуть повернуті.

«Обласна рада гарантує повернення цих коштів. Також гарантом виступає й міська рада. Можна створити тимчасову контрольну комісію, до якої увійдуть учасники АТО, аби контролювати хід будівництва центру»,  наголосив він.

На тому, що за два місяці кошти на будівництво реабілітаційного центру будуть повернуті, акцентував секретар міської ради Григорій Пустовіт. Він звернув увагу, що проектно-кошторисна документація на будівництво центру зараз проходить експертну оцінку. Експертиза триватиме щонайменше до кінця вересня.

«За два місяці 5 млн грн неодмінно будуть повернуті. А школа №27 повинна запрацювати у цьому році. Рішення зняти ці кошти було погоджене в результаті переговорів із Волинською облдержадміністрацією та обласною радою. У вересні на сесії обласної ради депутати готові розглянути це питання. Окрім цього, у жовтні очікуємо перевиконання бюджету, або ж кошти будуть виділені за рахунок Державного фонду соціально-економічного розвитку», – заявив Пустовіт.

Радник голови облдержадміністрації Денис П’ятигорець зазначив, що у разі прийняття відповідного проекту рішення обласна рада готова розглянути виділення коштів для будівництва центру вже у вересні.

Після обговорень та пропозицій депутати підтримали проект рішення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 13:29 :47