Новини » Львів 13 серпня, 2018, 11:09
У Дрогобицькому районі громада самотужки відновлює дошкільний навчальний заклад

У Дрогобицькому районі в смт. Меденичі громада взялася за порятунок дошкільного навчального закладу «Калинонька».

Друге дихання дитяча установа отримала з призначенням Ольги Лаврів її керівником. Вона зуміла згуртувати не лише колектив садочка, а й батьків його вихованців. Щоправда, наразі ще не всіх, але надії на те, що й вони також хоч трохи докладуться до загальної справи, не втрачає. Небайдужими виявилися і місцеві активісти.

Були сподівання на перемогу у конкурсі мікропроектів обласної ради, але, на жаль, цього року не склалося. Та, попри все, влітку у ДНЗ закипіла робота.

Люди розчищають територію від дикорослих дерев і кущів, фарбують огорожу. Навколо приміщення відвели воду, роблять бетонну відмостку, встановлюють водостічні труби. Щоб вандали не нищили майно, запрацювала система відеоспостереження!

Паралельно триває косметичний ремонт усередині. Для цього закуплено гіпсокартон, фарбу, вапно, інші матеріали.

Днями громадські активісти, сподіваючись на допомогу й підтримку, через Фейсбук запросили у гості до ДНЗ депутатів і представників влади усіх рівнів, починаючи від нардепа.

Першим відгукнувся депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний. 9 серпня від оглянув дитсадок і поспілкувався із завідувачкою.

За словами Ольги Лаврів, у садочку – майже 120 дітей із Меденич і навколишніх сіл, і майже стільки ж стоїть на черзі. Вільні приміщення дозволяють без проблем відкрити ще кілька додаткових груп. Треба лише зробити там ремонт, умеблювати й отримати фінансування на зарплату працівників.

Коментуючи побачене, Михайло Задорожний сказав:

«Незабаром представники конкурсної комісії з відбору мікропроектів об’їжджатимуть об’єкти у Дрогобицькому районі, які фінансує Львівська обласна рада. Ми обов’язково заїдемо в «Калиноньку». Вважаю, комісії варто побачити, скільки громада зуміла зробити для дітей власними силами. Не зумівши перемогти в обласному конкурсі мікропроектів, люди, не нарікають, не виставляють претензій. Вони не склали рук, а взялися до справи самі, вкладаючи і кошти, і власну працю! Думаю, це мало б стати вагомим аргументом меденичан у конкурсному відборі мікропроектів наступного року. Маємо гарні приклади, коли громада с.Ріпчиці за підтримки обласної влади спорудила новий Народний дім, а у с. Довге люди господарським способом будують актову залу школи і тому потрапили у число переможців конкурсу мікропроектів. Громада – то велика сила!».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 02:31 :45