понеділок, 13 серпня, 2018, 21:48 Політика
Сестра Олега Сенцова зізналася, що її дуже стривожив останній лист брата
ZIK
ZIK

В останньому листі Олег просив більше йому не писати, що свобода поруч. Це говорить про те, що він більше не вірить в своє звільнення.Також написав, що залишиться тут до кінця, який, судячи з усього, вже скоро.

Про це розповіла сестра українського режисера Олега Сенцова Наталя Каплан в ефірі проекту «HARD» з Влащенко на телеканалі ZIK.

«Адвокат відвідував Олега трохи більше тижня тому. Я була в Росії 5 липня, а до того часу Олег відмовлявся від зустрічей, пояснюючи це ти, що йому так простіше триматися. Тому для мене було здивуванням, коли адвокат повідомив, що Олег хоче мене бачити», – розповіла Наталя Каплан.

Вона зауважила, що не проходила якоїсь особливої процедури, щоб її пропустили на побачення до брати.

«Я приїхала в колонію і написала прохання вже на місці. Російське законодавство дозволяє людині, яка приїхала з іншого міста чи країни, писати прохання в день побачення.

Щодо представників влади з боку України, то офіційно Росія наполягає на тому, що Олег є росіянином. А тому ніхто з нашої сторони, окрім родичів і друзів, до нього потрапити не може», – пояснила сестра Олега Сенцова.

Також вона прокоментувала останні фото українського режисера, які опублікувала уповноважена з прав людини РФ Тетяна Москалькова.

«Я можу точно сказати, що на фото – Олег, можу точно сказати, що він у жахливому, виснаженому стані. Від нього вже взагалі нічого не залишилося, і якщо зняти робу, то думаю, що тіло буде просто просвічувати. Погляд – взагалі в’язня Освенциму.

Мене дуже стривожив останній лист Олега, який він передав через адвоката. Він просив більше йому не писати про те, що свобода поруч, і це говорить про те, що він більше не вірить у своє звільнення. Також написав, що залишиться тут до кінця, який, судячи з усього, вже скоро», – поділилась Наталя Каплан.

Вона підкреслює, що така ситуація є дуже загрозливою, адже Олег сам по собі є оптимістом і людиною, яка майже ніколи не скаржиться.

«Він скаржиться на проблеми з серцем, говорить, що вже майже не встає, а тільки в екстрених випадках, коли це дійсно необхідно. Під час розмов Олег найбільше розпитував про свою сім’ю та дуже цікавився тим, як справи в Україні, що відбувається, і чи не спав ажіотаж після Майдану. Зрозуміло, що людина просто відірвана від реальності. І як би ми йому не писали і не пояснювали, він не до кінця усвідомлює картину того, що відбувається у світі», – констатувала Наталя Каплан.

Як повідомлялося, Олег Сенцов, незаконно засуджений у РФ до 20 років колонії, 14 травня 2018 року оголосив голодування, вимагаючи звільнення всіх українців-політв’язнів Кремля. 28 травня Сенцов погодився на підтримувальну терапію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 20:55 :49