Новини » Світ 13 серпня, 2018, 11:43
Росія послідовно блокує розширення місії ОБСЄ на кордоні, – Волкер
Проросійський бойовик стоїть біля авто СММ ОБСЄ на Донбасі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Проросійський бойовик стоїть біля авто СММ ОБСЄ на Донбасі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Спецпредставник держдепу США з питань України Курт Волкер заявив, що згідно з Мінськими угодами, Росія має допустити місію ОБСЄ до неконтрольованої ділянки українсько-російського кордону на Донбасі.

Про це дипломат написав у Twitter, передає Укрінформ.

«Росія послідовно блокує розширення місії ОБСЄ на кордоні, а підконтрольні їй сили заважають СMM надійно стежити за кордоном, оскільки вона надсилає до України війська, зброю та матеріали. При цьому вона стверджує, що це «внутрішній» конфлікт і наводить лицемірні аргументи щодо Мінських угод», – написав Волкер.

Він акцентував, що Росія використовує неконтрольований кордон для підтримки конфлікту на Донбасі. Дипломат зазначив, що якби вона хотіла миру для України, то продемонструвала б добру волю до цього шляхом співпраці з міжнародною спільнотою щодо контролю за кордоном.

«Це дозволяється в рамках Мінських угод. Ст. 9 стосується відновлення контролю за кордоном українського уряду наступного дня після місцевих виборів, а не міжнародного моніторингу або спроб запобігти незаконному постачанню військ і техніки (яка має бути відведена в рамках «Мінська»)» – зауважив спецпредставник США.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 01:24 :13