Новини » Події 13 серпня, 2018, 16:01
Правоохоронці викрили українців, які хотіли потрапити в зону ООС з паспортами РФ
Фото: facebook.com/pressjfo.news
Фото: facebook.com/pressjfo.news

Правоохоронці Об’єднаних сил викрили громадян з паспортами двох держав, які намагалися проникнути до району проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомляють на сторінці Операції об’єднаних сил у Фейсбуці.

Наприкінці липня 2018 року співробітники військової контррозвідки СБ України у взаємодії з представниками Національної поліції України та військовослужбовцями Національної гвардії України зі складу Об’єднаних сил викрили чотирьох громадян України, які намагались проникнути до району проведення операції Об’єднаних сил, маючи при собі ретельно приховані паспорти громадян Російської Федерації. При цьому, у одного з них документи оформлені на різні ім’я та прізвища.

Під час проведення фільтраційних заходів військові контррозвідники СБ України зі складу Об’єднаних сил установили, що троє громадян України, уродженці Донецької області, тривалий час перебуваючи на території Росії, у 2014 та 2015 роках добровільно отримали паспорти громадян «країни агресора» та приховували даний факт.

Інший «земляк» у 2010 році, під час отримання громадянства України, змінив прізвище та ім’я, а також написав зобов’язання щодо відмови від громадянства Російської Федерації протягом 2 років. Проте взятого на себе зобов’язання не виконав.

Правоохоронці не виключають, що вказані особи можливо були направлені на мирну територію України кураторами із сусідньої держави для організації та проведення акцій спрямованих на дестабілізацію ситуації напередодні святкових заходів з нагоди Дня незалежності України.

Співробітники військової контррозвідки СБ України зі складу Об’єднаних сил вживають заходи спрямовані на встановлення дійсних намірів осіб, які намагались проникнути до району проведення операції Об’єднаних сил.

За фактами виявлених порушень чинного законодавства України, зокрема ст. 4 Конституції України та ст.2 Закону України «Про громадянство України», Державна міграційна служба України за матеріалами військової контррозвідки СБ України ініціювала перед адміністрацією Президента України розгляд питання щодо позбавлення порушників громадянства України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 11:59 :00