понеділок, 13 серпня, 2018, 11:03 Курйози
На оголошення про догляд за 55 котами на грецькому острові відгукнулося безліч людей
Фото: theguardian.com/God's Little People Cat Rescue/Facebook
Фото: theguardian.com/God's Little People Cat Rescue/Facebook

На оголошення про догляд за котами на грецькому острові відгукнулося безліч людей.

І не дивно. Хто ж відмовиться від такої пропозиції? Місце праці: острів з панорамним видом на Егейське море у «маленькому раю» Сірос, у Кікладах, на південному сході Греції. Оплата: усі витрати покриваються. Обов’язки: опіка над 55 котами різного віку.

Також в оголошенні зазначається, що майбутня котяча опікунка повинна бути «зрілою та пристрасно любити котів», а також вміти поводитися з ними за будь-яких обставин, – інформує видання Guardian.

Коли 5 серпня у Facebook Джоан Боуелл опублікувала цю пропозицію про роботу, вона не очікувала, що на неї відгукнеться незліченна кількість людей. Проте незвичне оголошення та привабливі світлини її котячого притулку зробили справжній фурор.

51-річна Боуелл, отримала так багато повідомлень від потенційних кандидатів, що у неділю ввечері вона була змушена опублікувати наступне повідомлення, в якому йшлося про те, що зацікавлені сторони мають відповідати вказаним критеріям, та «писати лише тоді, коли бажання змінити на краще життя грецьких котів є його пристрасним бажанням».

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 06:22 :19