Новини » Політика 13 серпня, 2018, 18:14
Мирослав Гай переконаний, що Росія готує нові агресивні дії щодо України
ZIK
ZIK

Росія готується до можливих більших агресивних дій щодо України. Побоюватись є чого, але найближчим часом повномасштабної війни не буде, бо масову війну неможливо приховати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив офіцер запасу, заступник голови Ради резервістів при ГШ Мирослав Гай.

Як повідомлялося, керівництво України вивчає силовий сценарій розблокування ситуації в Азовському морі, заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

«Однозначно, що РФ готується до можливих більших агресивних дій. Будуть вони чи не будуть – невідомо, але все це зазначено в їхній військові доктрині ще від 2010 року. Там чітко виписано, що для себе РФ вважає зовнішніми загрозами – це розміщення протиракетної оборони, розширення блоку НАТО. Вони вважають що і Майдан американських рук справа», – зазначив експерт. 

За його словами, ще в 2013 році очільник генерального штабу Герасімов і міністр оборони Росії Шойгу заявили, що створюють підрозділ спецназу з 500 людей, які мають працювати на наближених територіях, тобто в Україні, Грузії. Зазначено, що їхнє завдання – це не військові операції, а соціально-політична дестабілізація. 

«Тобто РФ ще з 2010 року виписала зовнішні загрози і вказала, що після цього вступають закриті нормативні документи, і йде підготовка до війни. Вони це і роблять. Вони все написали, все розказали, і не треба дивуватися.  Єдине, що треба знати, що вони самі викликають необхідність встановлення ПРО, необхідність підтягнення танкових бригад США до Польщі, тому що вони наситили регіон зброєю, загнали більше 900 одиниць техніки на Донбас, а зараз тільки залишається завести особовий склад», –  сказав Гай.

Пан Гай вважає, що побоюватись є чого, але найближчим часом повномасштабної війни не буде. Тому що масову війну неможливо так просто приховати у сучасному світі.

«Є певні тригери, є певні етапи зміни інфраструктури, які видно. Поки що їх не бачать, тому очікуємо гібридну агресію, обстріли, знову загибелі на фронті. Але нехай не лякають нас, принаймні зараз, масовою атакою. Вона готується, але поки що війни не буде», – прокоментував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 05:26 :11