Новини » Регіони 13 серпня, 2018, 10:41
Луцька молодь поспілкувалася із волонтерами з семи країн

Волонтери з 7 країн поспілкувалися з луцькою молоддю на вечірці «EnglishOK. MultiCultural».

Про це IA ZIK повідомили у СГО «Молодіжна платформа».

Понад 30 людей завітали на мультикультурну тусовку, аби поспілкуватись англійською і розважитись. На вечірці «тусили» волонтери з Міжнародного волонтерського табору «Старовина Волині. Перехрестя культур», що приїхали реставрувати музей-скансен у Рокинях.

У заході взяли учать представники Туреччини, Франції, Мексики, Словаччини, Чехії, Німеччини та США. Волонтери розповідали про особливості своїх культур і ділилися цікавими історичними фактами про країни.

Особливістю вечірки стали командні ігри, під час яких учасники весело обговорили країни, представлені на заході.

Також провели інтерактив «Дивні ситуації». Його суть полягає у відтворенні обставин, які за жодних умов не могли б трапитися в реальності. Вибухи реготу викликало завдання показати ситуацію: дівчині подарували чихуаха, який вміє говорити іспанською. Грав песика мексиканець, який володіє цією мовою та учасниця, яка зовсім нічого не розуміла.

Наприкінці дійства серед учасників розіграли приз – брендову футболку з Міжнародного волонтерського табіру «Старовина Волині. Перехрестя культур».

Організаторка заходу, волонтерка Молодіжного центру Волині Уляна Кашепа каже, що ця вечірка стала неймовірним подарунком до ювілейного заходу від проекту «EnglishOK».

«Це був двадцятий захід і він особливий не лише цифрою, а й атмосферою. Надзвичайно приємно, що сьогодні прийшло дуже багато людей. Всі такі різні, але під час вечірки нас об’єднала тепла дружня атмосфера. Я щаслива, що сьогодні лунало багато сміху, що всі учасники проявили себе настільки креативно. Це обов’язково надихне нас на ще більшу кількість проектів від «EnglishOK», − запевняє організаторка заходу.

Учасниця вечірки Богдана Бондаренко розповідає, що вечірки такого формату їй дуже подобаються.

«Мені було цікаво поговорити з людьми, що представляли різні країни світу. Я дізналась багато фактів, отримала позитивні емоції від нових знайомств і класних ігор. Це було нереально круто», − каже Богдана Бондаренко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 01:40 :30