Новини » Світ 13 серпня, 2018, 1:00
Ердоган анонсував нову військову операцію Туреччини в Сирії

Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що його країна перебуває на останньому етапі підготовки до нової військової операції в Сирії.

Про це повідомляє агентство Anadolu.

«Ми на останній стадії підготовки до залучення до регіонів у Сирії, де ми забезпечили стабільність через «Щит Євфрату» і «Оливкової гілки», нових регіонів. З божою допомогою у найближчому майбутньому ми звільнимо і нові території, забезпечивши на них безпеку», – сказав Ердоган.

Про те, що Туреччина планує провести ще одну операцію біля своїх кордонів, повідомлялося в травні.Тоді Ердоган заявляв, що турецькі військові готові для нової місії». На початку червня турецький лідер сказав, що якщо іракська влада не зможе протистояти терористичній загрозі на півночі своєї країни, Анкара почне там свою антитерористичну операцію.

Роль Туреччини вийшла вже далеко за межі простої військової допомоги повстанцям. Турки допомагають також відбудовувати школи й лікарні. А ще на підконтрольних повстанцям територіях діють уже щонайменше 5 відділень турецької пошти.

На цей момент «Національна армія» налічує близько 35 тисяч осіб, що брали участь у війні в Сирії.

Як відомо, сирійський президент узяв під свій контроль практично всі території Сирії, окрім північного сходу країни, де якраз і базуються протурецькі повстанці.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 16:46 :04