Новини » Світ 12 серпня, 2018, 4:10
Вчені назвали причину зникнення давніх людей

Вчені з Австралійського національного університету заявили про те, що представники виду Людина прямоходяча (Homo erectus), предки людей сучасного типу, вимерли тому, що були занадто «ледачими».

Як повідомляє ZN.UA з посиланням на Phys.org, людина прямоходяча використовувала «стратегію найменших зусиль» при виготовленні інструментів.

Laziness led to extinction of Homo erectus »

На думку дослідників, ця обставина і невміння пристосовуватися до змін клімату призвело до зникнення давніх людей. Вчені відзначають, що для виготовлення кам’яних знарядь представники даного виду використовували перші-ліпші камені, які часто поступалися якістю тим, які використовувалися людьми сучасного типу.

У ході дослідження вчені вивчили місце древньої стоянки архаїчних людей, де були знайдені артефакти, зроблені з каміння, яке лежало біля підніжжя пагорба. У той же час на височині знаходилися незаймані породи, більш підходящі для створення знарядь праці.

На думку дослідників, давні люди не змінили свого підходу до створення інструментів навіть тоді, коли умови навколишнього середовища почали змінюватися.

Читайте також: Вчені показали, як виглядала молода жінка 9 тисяч років тому

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 07:12 :06